Е-адреса: Лозинка:


Продукти: 0
Цена 0 мкд

Препорачуваме

Фантастичниот господин лисец

Роалд Дал
Оригинален наслов на книгата : FANTASTIC MR. LISEC
ИСБН : 978-9989-32-231-7
Година на издавање : 2001
Издавачка куќа : КУЛТУРА
Прегледaна: 1534 пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 57
Димензии : 0x0
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

1

Просечна оценка
1
1

Коментари од корисниците

27.04.2015 14:02:38   Anonymous напиша

можи кратка содржина